Vášeň rybaření

Vášeň - rybaření

Zprvu jsem nevěděl, o čem mám psát, až později mě napadlo, že napíšu o mé velké zálibě nebo spíše srdeční záležitosti a tou je rybařina.

Ani nevím kdy jsem byl poprvé u vody, kdy jsem zdolal první rybu, kdy jsem si poprvé nahodil udici. Není nic hezčího, když se díváte na policajta, který pomalu stoupá vzhůru. Pak se začne cívka navijáku odvíjet a hned sekáte a už jen, zdoláváte rybu v tu chvíli jste jako rovnocenní soupeři.Nejsem ten z řad rybářů, který si chodí k vodě pro večeři. Ryby mám rád, i když se někdy stane, že rybu místo do vody pustím do oleje. Možná bych se mohl pochlubit, i když se to nemá. Mým kapitálním úlovkem s dědou byl sumec, který měl kolem 160 cm. Přesně si to nevybavuji, protože to bylo v páté třídě. A další úlovek, co si myslím že stojí za zmínku, je kapr chycený mynulí rok s rozměry 70cm a přes 7kg.

A co závěrem napsat asi jen to, aby bylo více rybářů a více ryb.A ti co nikdy nechytali ryby tak, ať začnou, protože je to koníček na celý život. A na závěr bych chtěl všem popřát Petrův zdar !!!